Распоред реализације наставе од 01.09.2020.

Од првог до четвртог разреда:

Ученици првог, другог, трећег и четвртог разреда ићи ће у школу сваки дан, увек пре подне.

Свако одељење биће подељено, по азбучном реду у дневнику, у две приближно једнаке групе: групу А (прва половина одељења) и групу Б (друга половина одељења). Учитељи су обавестили родитеље у којој је групи њихово дете.

Настава ће се за једну групу одвијати почев од 07:30 часова, а за другу групу почев од 10:15 часова. Групе ће се смењивати на недељном нивоу:

• једне недеље група А похађа наставу од 07:30 часова, а група Б од 10:15 часова;
  • наредне недеље група Б похађа наставу од 07:30 часова, а група А од 10:15 часова.

Група која наставу похађа почев од 07:30 часова имаће 4 часа дневно, док ће група која наставу похађа почев од 10:15 часова имати 3 часа дневно.

Продужени боравак ради од 07:30 до 13 часова.

Од петог до осмог разреда:

Свако одељење биће подељено, на основу азбучног реда у дневнику, у две групе: групу А (прва половина одељења) и групу Б (друга половина одељења). Одељењске старешине су обавестили родитеље у којој је групи њихово дете.

Распоред наставе у школи ће се одвијати на следећи начин: једне недеље група А похађа наставу три пута недељно (у понедељак, среду и петак) а група Б два пута недељно (уторак и четвртак).

Наредне недеље група Б похађа наставу три пута недељно (понедељак, среда и петак) а група А два пута недељно (у уторак и четвртак).

По овом принципу ће се смењивати сваке недеље.

Данима када њихова група по распореду не похађа наставу у школи, ученици прате наставу преко РТС-а.