Срећна Нова 2021. година и Божићни празници

Драга децо, поштовани родитељи, драге и уважене колегинице и колеге,

Време је бесконачна композиција воза, коју не можемо зауставити, чак ни успорити онда кад ми желимо. Пандемија нам је наметнула начин живота, који свакако нисмо могли замислити. Ипак, боримо се против ње како знамо и умемо. И не само да се боримо, већ смо се научили да живот живимо упркос тој пошасти која је међу нама.

Време нам доноси празнике и поводом њих Основна школа „Коста Стаменковић“ свима жели здравље, срећу и спокој у животу и успех на професионалном плану!

Желимо вам да у 2021. години осетите срећу, радост, љубав и у свим наредним годинама да се гледамо са осмехом на лицу и загрљајима размењујемо позитивну енергију. Нека вам сваки дан почне осмехом, траје срећом и заврши лепим сновима.

Срећна вам Нова 2021. година и предстојећи Божићни празници!