Реконструкција надстрешнице школе

Претходних дана рађена је реконструкција надстрешнице на улазу у школу. Овај пројекат је веома важан, јер се реализује у циљу безбедности ученика, а и свих осталих који у школу улазе и из ње излазе. Осим тог примарног разлога, овај пројекат је важан и због очувања екстеријера саме школе.

Пројекат је успешно реализован из сопствених извора, донације „Дунав осигурања“ у износу од 20.000 динара и уз помоћ Локалне самоуправе.

Овом приликом захваљујемо се „Дунав осигурању“ и Локалној самоуправи, који су нам помогли да брзо, успешно и ефикасно реализујемо овај пројекат.

Comments are closed.
Open 7 days INFO
Our Young Pre classroom is for ages. This age group is working
BELL SCHEDULE
Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school.
ОШ "Коста Стаменковић"
2017-03-13T11:54:16+01:00
Positive Impact Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. ОШ "Коста Стаменковић" 2017-03-13T11:54:16+01:00 Here is always singing new songs and expressing new ideas he learned at school. https://kostastamenkovic.edu.rs/testimonials/positive-impact/
0
ОШ "Коста Стаменковић"