Забавни час у интегрисаној настави

Дана 24.11.2020. године одржан је један од забавних часова у интегрисаној настави, прилагођен условима рада услед пандемије Covid-19.

Наставна јединица “Ретке и угрожене врсте” је приказана кроз забаван начин, где су ученици долазили до сазнања о угроженим врстама биљака и животиња кроз квиз знања и спајањем силуета животиња уз помоћ танграма.

Уз фотографије и текстове ученици су се упознали са изгледом и основним карактеристикама угрожених врста биљака и животиња у Србији, као и занимљивостима, везаних за сваку врсту појединачно.

Реализатор часа је учитељица Ивана Стојановић (IV-2).