Ускршња приредба у УОС “Лесковац”

Дана 24. 04. 2019. у 11 часова, одржана је Ускршња приредба ученика ОШ “Коста Стаменковић” у Установи за одрасле и старије “Лесковац”.

У част предстојећих празника више од четрдесетак ученика, наставник Александар Крстић и вероучитељ Жаклина Михајловић, припремили су изванредну приредбу пуну разноликог музичког садржаја, драмских текстова,рецитација и других занимњивих тачака, које су изазвале радост, срећу и пуна срца публике. На крају приредбе наши ученици у делили поклоне својим домаћинима. Поклони су били Ускршње украсне корпице са јајима, који су припремили ученици од првог до четвртог разреда.

Ову приредбу је пропратила и локална телевизија.