Упис ђака првака за школску 2020/2021. годину

Основна школа „Коста Стаменковић“ је веома успешна заједница, што доказују наши бивши ученици, који су у својим професијама данас веома успешни и налазе се свуда по свету. Динамичан и топао однос између ученика, наставника, администратора и помоћних радника, чини нас једном великом и сложном породицом.

Суштина наше филозофије је подстицање природне радозналости сваког детета, развијање посвећености целоживотном учењу и промовисање друштвене одговорности као грађана света.

Задовољство нам је да објавимо да је отворена пријава и упис за ученике 1. разреда.

Били бисмо веома поносни и срећни да ваша деца буду део наше успешне и срећне породице.

Документ у PDF формату можете погледати овде.