Прво место у кошарци за наше ученице

На школском такмичењу у кошарци у СЦ “Дубочица”, у организацији “Савеза за школски спорт”, наше ученице су постигле убедљиву победу над ОШ “Трајко Стаменковић” резултатом (38:4), освојивши прво место и тиме се пласирале на Регионалном такмичењу.

Следе утакмице са школама из Пирота, Врања, Сурдулице, а домаћин ће бити “Савез за школски спорт” Лесковац.

Велике шансе су да се девојчице пласирају на Републичком такмичењу.

Наставник: Александар Досев
Ученице: Андреа Ђорђевић, Неда Илић, Емилија Радоичић, Милица Ђорђевић, Анђела Марковић, Миљана Станковић, Сара Станковић, Даница Ристић.

Желимо им пуно успеха и среће на даљим такмичењима.

Најновије вести