Пласман на Републичком такмичењу у стрељаштву

На Општинском такмичењу у стрељаштву, које је одржано дана 27.10.2022. године, ученици наше школе постигли су одличне резултате.

У екипној конкуренцији пионири и пионирке наше школе освојили су прво место.

На Окружном такмичењу истог дана пионири школе освојили су прво место и пласирали се на Републичко такмичење, које ће бити одржано у новембру месецу у Смедереву.

Екипу су сачињавали следећи ученици:

• Данило Поповић VI 1
  • Стефан Митић VIII 3
  • Павла Стосића VII 3

На Окружном такмичењу пионирке наше школе освојиле су друго место. Екипу су сачињавале следеће ученице:

• Мила Митић VII 3
  • Лана Трајковић VII 2
  • Нина Стојановић VI 1

Вођа екипе је био наставник Александар Досев, који похваљује изузетан успех свих такмичара, који су достојно репрезентовали нашу школу и пожелео им срећу на Репрбличком првенству у Смедереву.