Одлични резултати на Општинском такмичењу из историје

На Општинском такмичењу из историје, одржаном у среду, 20.03.2024. године у Брестовцу, у основној школи „Бранко Радичевић“, екипа наше школе од 15 ученика од V-VII разреда, остварила је одличне резултате и чак 10 ученика је остварило пласман на Окружно такмичење.

Прво место и максимум поена имају ученице: Дуња Стојковић, Јана Грујић и Магдалена Јовановић, VII разред и ученици Данило Поповић, VII разред и Вук Пецарски VII разред. Такође прво место су и Андреј Костић Мулутиновић и Петра Живковић.

Друго место су усвоиле Емилија Николић, VII разред и Мила Голубовић, VII разред.

Треће место је освојио ученик VI разреда Андреј Рајковић.

Свим ученицима честитамо и желимо много успеха на Окружном такмичењу.