Капитен рукометне репрезентације Србије Јована Стоиљковић у посети нашој школи

Једна од наших најпознатијих и најуспешнијих рукометашица и капитен рукометне репрезентације Србије, наша суграђанка, понос града Лесковца, Јована Стоиљковић, удостојила нас је посетом посветивши своје време, знање и умеће ученицима ОШ „Коста Стаменковић” у Лесковцу.

Ученици IV разреда су са одушевљењем и великим узбуђењем дочекали гошћу и својим залагањем и учешћем, заједно са њом, учествовали у играма, које је она организовала.

Дружење је протекло у најбољем расположењу, што је ученике мотивисало о будућем бављењу спортом. Одушевила је децу својим ставовима, причом, физичком спремношћу и показала колико је важна физичка активност, здрав живот и љубав према спорту.

Велико хвала Јовани на издвојеном времену и труду, желимо јој пуно успеха у даљој каријери.