Пријем првака у ОШ „Коста Стаменковић“

И ове године, као и свих претходних, наши најмлађи ученици – ђаци прваци, свечано су и топло дочекани. Њихове учитељице – Ивана Стојановић, Марија Младеновић и Горица Страхињић, као и директор школе проф. Горан Ристић дочекали су их топлим речима добродошлице.

Свечаном пријему присуствовали су родитељи и рођаци  будућих представника ОШ „Коста Стаменковић“ у Лесковцу. Ђаци прваци су, традиционално, добили по један качкет са ознакама наше школе у три боје, као и дар Министарства просвете – по једну свеску и оловку.

Директор им је пожелео лепе, пријатне и успешне дане у најлепшој, најуспешнијој и најуређенијој основној школи у региону.

Срећно, децо!