Ускршња приредба у УОС “Лесковац”

Дана 24. 04. 2019. у 11 часова, одржана је Ускршња приредба ученика ОШ “Коста Стаменковић” у Установи за одрасле и старије “Лесковац”.

У част предстојећих празника више од четрдесетак ученика, наставник Александар Крстић и вероучитељ Жаклина Михајловић, припремили су изванредну приредбу пуну разноликог музичког садржаја, драмских текстова,рецитација и других занимњивих тачака, које су изазвале радост, срећу и пуна срца публике. На крају приредбе наши ученици у делили поклоне својим домаћинима. Поклони су били Ускршње украсне корпице са јајима, који су припремили ученици од првог до четвртог разреда.

Ову приредбу је пропратила и локална телевизија.

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789