Удружење “Теслин торањ” одржао предавање и презентацију експоната

У понедељак 02.11.2020. године пројекат “Никола Тесла”, чији су представници удружења “Теслин торањ”, одржали су предавање и презентацију експоната и ове школске године у ОШ “Коста Стаменковић”.

У овај пројекат је учествовало укупно 36 ученика трећег и четвртог разреда. Ученици су подељени у две групе. Предавања су организована у фискултурној сали ради поштовања епидемиолошких мера и дистанце међу присутнима.

Ученици су гледали филм о Николи Тесли и његовом животу, као и истраживањима и проналасцима.

Ученицима се презентација као и експонати јако допало.

Уз пригодан поклон, свеску са ликом Николе Тесле и оловком, ученици су пуни утисака отишли са предавања.

Са нестрпљењем очекујемо следећи долазак Тима “Никола Тесла”.