Ускршња хуманитарна приредба наших трећака

Ученици трећег разреда под вођством својих учитељица припремили су и одржали хуманитарну ускршњу приредбу за родитеље и ученике првог, другог и четвртог разреда.

Приредба за родитеље била је у петак, 19.04.2024., а приредбе за ученике одржане су у понедељак, уторак и среду.

Циљ приредбе био је да покажемо шта су све ученици 3. разреда научили током ове школске године, али и да сакупимо новчана средства, којима ћемо помоћи социјално угрожену децу из наше школе.

Овом приредбом ученици су показали како заједнички труд и рад може помоћи неко, коме је помоћ потребна.