Летерарно вече поводом Дана школе

Летерарно вече поводом Дана школе ,,Коста Стаменковић“, организовали су чланови литерарне секције уз кординацију наст. Валентине П.

Музиком је увеличала ову активност наст. Маја Ц. са својим хором и солистима Росом Николић и Вуком Васићем.

Вече су испунили чаробним радовима литерарци школе домаћина, као и наши драги гости: ученици ОШ ,,Васа Пелагић“ у пратњи наст. Александре, ученици ОШ ,,Светозар Марковић“ са својом наст. Аном, као и ученици ОШ ,,Вожд Карађорђе“ у пратњи наст. Марине.

Библиотекарка наше школе Милица Л., уручила је гостима поклон књиге ,,Кад снови крила добију“, полете најлепше риме и најслађа маштања – jедан свет шаренолик, маштовит, богатство емоција и тајни.

Свечаност су увеличали наставници, родитељи и ученици школе.