Кроз смех и игру, фер – плеј поштоваћу и светом ширити радост и срећу

Дана 8. октобра 2024. године, у оквиру Дечије недеље, актив учитеља другог разреда је реализовао спортски сусрет и радионицу „Кроз смех и игру, фер – плеј поштоваћу и светом ширити радост и срећу“.

Спојивши поезију и спорт ученици другог разреда су се дружили у групном раду и штафетним играма: „Лопту додај другу, па не брини за тугу“, „Ко ће брже, ко ће боље попунити куће своје“ и „Лоптицу пренеси, свом тиму срећу донеси“.

На крају дружења сваки учесник је са осмехом на лицу примио похвалу и медаљу за показану толерантност и сарадњу.

Толеранција и љубав су снага права,
У срцу сваког детета, нека буде здрава!
Ми деца имамо сјајан план.
Толеранција и љубав, сваки дан!