“Витезово пролеће” и додела диплома

Наша школа “Коста Стаменковић”, дугогодишњи је сарадник часописа “Витез” на челу са учитељем Чедомиром Петковић. Дуги низ година, наши ученици шаљу ликовне и литерарне радове које уредници часописа и објављују.

Сваке године “Витезов конкурс” привлачи велику пажњу што показује велику заинтересованост, креативност, умеће и учешће наших ученика на конкурсу. Ове године ученици који су награђени, уважени су позивом за доделу награда на великој свечаности “Витезово пролеће” на дан славе часописа “Витез”, 12. маја у Сава Центру у Београду.

Ученици су се вратили са витезовом дипломом, књигом и пуни утисака са свечаности. Честитамо свим награђеним ученицима!

Ed Sport news INFO
All the latest school sport and grass roots reports on ED Sport. News, reports, analysis and more.
SEE ALL
Tweets
Please fill all required widget settings!
Contact Info
Praesent quis risus nec mi feugiat vehicula. Sed nec feugiat arcu.
  • Address Line 1
  • (123) 456 789