Порука директора

„Од колевке па до гроба најлепше је ђачко доба.“

Бранко Радичевић

Наша жељна деца имају стварну жеђ за учење и наш одличан тим особља је посвећен и посвећен осигуравању да свако дете постиже. Имамо високе стандарде и очекујемо најбоље.

др Александра Сибиновић

Драги родитељи,
           .ученици и
           .посетиоци сајта,

.ОШ „Коста Стаменковић“ представља школу у којој се у здравом окружењу негују хумане вредности и где се уз љубав и поштовање, а у сарадњи са породицом васпитавају и образују срећне и поносне генерације на своје учитеље и наставнике који су их преипремали за изазове и успехе у складу са духом времена.

.Ми смо школа у граду са дугом традицијом. Постојимо и трајемо од 1965. године. Наш циљ је победа и успех у свим сегментима живота школе. Васпитно-образовни процес није лак задатак, али са вером, љубављу и преданошћу према послу свих запослених у установи можемо остварити зацртане планове и циљеве. Идемо даље да освајамо и правимо здраве и праве људе уз сарадњу са родитељима, ученицима, пријатељима школе и локалном заједницом.

.Тимски рад, ред, рад и дисциплина је мото наше школе.

Директор школе,
др Александра Сибиновић

Open house

If you cannot visit during an Open House, we welcome families for a personal tour. Contact the Admission Office or call 609-986-1702 to schedule an appointment.

Families love ED

Students start on the right foot

Graduate empowered

P: 609–986–1702
F: 609–924–2364
Assistant Head of School and Strategic Advancement

Daily menu signs are posted at the beginning of all meal lines. Items offered as a part of lunch are listed within the grain, protein, milk, fruit and vegetable spaces on the menu board.

Daily menu signs are posted at the beginning of all meal lines.