Шта смо урадили ове године?

Ове године смо уредили амфитеатар у оквиру пројекта „Наша мала биљна апотека“, који је финансирала Градска управа, Одељење за заштиту животне средине.

Амфитеатар се налази у школском дворишту. На постојеће бетонске трибине поставили смо дрвене клупице-седишта и био је спреман за наше активности.

23.10.2020. одржан је јавни час „Боравак и кретање у природи“, са ученицима V и VI разреда у оквиру слободних наставних активности.

Час у природи – „Сналажење у простору“ са ученицима I-2 и учитељицом Весном Чекић на часу „Свет око нас“.

Надамо се скором побољшању епидемиолошке ситуације и повратку ученика и наставника уобичајеном школском окружењу, како би смо наставили остваривање плана и програма, а самим тим и даљу реализацију пројекта, пропагирање заштите животне средине и развијање свести о одрживом развоју.